Back to food images

VDAMO Menu AI asset

Yunnan-noedels uit kleine pot

Kort antwoordYunnan-noedels uit kleine pot: 10 menufoto's, China keuken, gerechtnaam in 19 talen; download de set of importeer.

Menu-afbeeldingenset voor Yunnan-noedels uit kleine pot, geschikt voor Chinese noedelzaken en VDAMO Menu AI.

10-image menu set · 10/10 images · China · noodle-shop · Noodle

Yunnan-noedels uit kleine pot P01 — China gerecht
P01Yunnan-noedels uit kleine pot P01

Welke menufotovarianten heeft dit gerecht?

This VDAMO Food Image Library set groups menu-ready images for the same dish across different plates, bowls, platters, and plastic takeaway containers.

Hoe importeer ik dit gerecht in een VDAMO-menu?

Use this payload to bind images, translated menu names, category, tags, and source URLs back into VDAMO Menu AI.

Download set manifest

Welke gegevens staan op deze pagina?

SEO title
Yunnan-noedels uit kleine pot | VDAMO Food Image Library
SEO description
Menu-afbeeldingenset voor Yunnan-noedels uit kleine pot, geschikt voor Chinese noedelzaken en VDAMO Menu AI.
Alt text
Yunnan-noedels uit kleine pot P01 — China gerecht
Fallback language
nl with en/zh fallback

Veelgestelde vragen

Hoeveel menufoto's zijn er voor Yunnan-noedels uit kleine pot?

Deze groep bevat 10 foto's, allemaal van hetzelfde gerecht.

Kan ik de hele set downloaden?

Ja. Gebruik de ZIP van de set of het manifest voor elke foto-URL en de VDAMO-importvelden.

In welke talen is Yunnan-noedels uit kleine pot beschikbaar?

19 talen hebben een vertaalde naam; andere talen tonen Engels.

Zijn er andere fotos van dit gerecht?